HIZLI ERİŞİM
Anasayfa
Makarnalar Kahvaltı Tostlar / Sandviçler Aparatifler Burgerler Wraplar Salatalar Beyaz Etler - Ana Yemek Kırmızı Etler - Ana Yemek Deniz Ürünleri Tatlılar Nargile Soğuk İçecekler Sıcak İçecekler Serinleten Tatlar
Dürbün Cafe'ye Genel Bakış
DOĞUM GÜNÜ KURUMSAL İŞ/TOPLANTI ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI
Galeri Ziyaretçi-Defteri Rezervasyon
Hobyar Mah., Yalıköşkü Cad. No:22 Kat:4, 34112 Eminönü/İstanbul-Türkiye
+90 212 514 66 88
rezervasyon@durbuncafe.com
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
x

REZERVASYON FORMU

x

Anınızı bizimle paylaşın :)

HAKKIMIZDA

İstanbul'u Birde Dürbün'den İzleyin 

Dürbün Cafe Restaurant, gönlünüzde yer edinmek üzere, İstanbul’un göz bebeği olan tarihi yarımada Sirkeci’de emrinize amadedir. Medeniyetlere kucak açmış İstanbul’u konumundan dolayı eşsiz bir manzarada seyrederken "Dünya Mutfağı" lezzetlerini içinde bulunduran menümüzden damak zevkinize göre seçtiğiniz lezzetli ürünleri de afiyetle tadabilirsiniz.
 

Dürbün Cafe, Restaurant, İstanbul’ un en iyi manzaralı Cafe Restaurant’ı dersek abartmış olmayız. İstanbul’ un incileri Topkapı Sarayı, Kız Kulesi, Boğaz, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi, Galata Köprüsü ve Haliç manzaramız dâhilindedir. İstanbul’un incilerini her bir masamızda bulabilecek olmanızda yine mekânımıza bir ayrıcalık katmaktadır.
 

Dürbün Cafe, Restaurant işletmesi alanında gerekli tecrübe ve deneyim kazanmış ekibi ile sizlere en kaliteli ürünleri en iyi servis anlayışı ile en doğru fiyatlara sunmayı kendine amaç edinmiş olup bu doğrultuda her geçen gün kendini geliştirip sizlerinde önerilerini değerlendirerek yoluna devam edecektir. Sizlere eşsiz manzaralı sağlıklı, kaliteli, doğru fiyatlı ve dolayısıyla huzur dolu butik bir mekân hazırladığımızı düşünüyor ve sizleri en kısa zamanda aramızda görmek istiyoruz. Her gün kahvaltı ile servisimiz 9:00’ de başlamaktadır. 


Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.
----------------------------------------------

Dürbün Cafe Restaurant Yönetim

>

Dürbün Cafe
ONLINE REZERVASYON